تبلیغات
عکس های خفن - عکس های جالب از شهری با برج های قندی

عکس های خفن

عکس های خفن اینجاست,عکس های خفن, عکس های خنده دار , عکس های جالب , عکس های عاشقانه , عکس


این یک ایده شیرین است؛ بیش از 5000 نفر، پنج هفته را صرف ساخت یک شهر از نیم میلیون حبه قند کردند. داوطلبان از سراسر جهان برای ساخت شهری دقیق و پر زحمت شبیه به کولوسئوم، آسمان خراش‌ها و قلعه‌ها و اینستالیشنی هنری و منحصر به فرد زحمت کشیدند.
 اگر شما نیم میلیون حبه قند داشتید، با آن چه می‌کردید؟ اگر مثل هنرمندان برندان و مارک هستید، جواب آسان است: ۵۰۰۰ نفر را می‌آورید و یک کلان شهر فوتوریستی با آن‌ها می‌سازید. داوطلبان از سراسر جهان شهری دقیق و پر زحمت شبیه به آسمان خراش‌ها و قلعه‌ها را ساخته‌اند.

این یک ایده شیرین است؛ بیش از 5000 نفر، پنج هفته را صرف ساخت یک شهر از نیم میلیون حبه قند کردند. داوطلبان از سراسر جهان برای ساخت شهری دقیق و پر زحمت شبیه به کولوسئوم، آسمان خراش‌ها و قلعه‌ها و اینستالیشنی هنری و منحصر به فرد زحمت کشیدند. در نهایت، هفته‌ها کار در موزه اولستر در بلفاست، ایرلند شمالی منجر به ایجاد "کلانشهر قندی" شد. ساخت شهر قندی تحت نظارت مجسمه سازان "برندان جمیسون" (Brendan Jamison) و "مارک رولز" (Mark Revels) و یک تیم از دستیاران آن‌ها هدایت شد.

این شهر درخشان مشارکتی، به عنوان بخشی از صد و سی و دومین نمایشگاه سالانه هنر آکادمی سلطنتی اولستر در طبقه بالای موزه اولستر ساخته شد. جمیسون گفت "این یک تجربه فوق‌العاده برای آشنایی با مردم از سراسر جهان بود که به موزه آمدند و نقش کلیدی در ساخت این مجسمه و اینستالیشن بازی کردند. ما به بازدیدکنندگان در مورد چگونگی ساخت با حبه قند آموزش دادیم و از آن‌ها خواستیم تا با استفاده از تخیل خود، برای ساخت آن‌چه که می‌خواهند یک شهر از آینده باشد، تمرکز کنند. تماشای سبک‌های مختلف معماری در طول 5 هفته ساخت و ساز و توسعه بسیار شگفت‌انگیز بود."

او گفت، حدود 30 تا 35 درصد داوطلبان از کودکان بودند و بقیه را بزرگسالان تشکیل می‌دادند.


طبقه بندی: عکس های خفن، عکسهای خفن، عکسهای خیلی خنده دار، عکس های خنده دار، برترین عکس ها، طرحهای دیدنی و خلاقانه، زیباترین عکسهای عاشقانه، زیباترین عکسهای طبیعت، عکسهای دیدنی بازیگران سینما،
برچسب ها:عکس های خفن، طرح های زیبا، شهر قندی، عکس های زیبا و جالب، عکس خنده دار، ایده های نو، خلاقیت،
[ چهارشنبه 7 بهمن 1394 ] [ 06:22 ب.ظ ] [ عکس های خنده دار ] [ نظرات() ]